Business Intelligence – po prostu

Business Intelligence to więcej niż raportowanie

wydarzenia

Data Integration Week Qlik: 20 – 24 maja, 5 webinarów, 5 lekcji — online!

Zapraszamy na Tydzień Integracji Danych Qlik – pięciodniową konferencję online poświęconą integracji danych, jakości danych i scenariuszom zarządzania: [Link do konferencji]

Tydzień Integracji Danych to wyjątkowa okazja, aby zgłębić wiedzę i umiejętności związane z integracją danych. To czas, kiedy eksperci i praktycy z różnych branż dzielą się swoim doświadczeniem, wskazówkami i najlepszymi praktykami. Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą IT, menedżerem danych, czy po prostu pasjonatem technologii, znajdziesz coś dla siebie.

Każdy dzień Tygodnia Integracji Danych obfituje w nową wiedzę i możliwości rozwoju. Webinary to nie tylko prezentacje, ale także interaktywne sesje, gdzie możesz zadawać pytania i uzyskiwać odpowiedzi na żywo. To doskonała okazja, aby nauczyć się od liderów w dziedzinie integracji danych i zobaczyć, jak teorie przekładają się na realne przypadki użycia.

Materiały na żądanie to z kolei szansa na samodzielne zgłębienie tematów, które Cię interesują, w dogodnym dla Ciebie czasie. Możesz dowiedzieć się więcej o Qlik Talend, zobaczyć, jak narzędzia te są stosowane w praktyce i jak mogą pomóc w rozwiązywaniu problemów związanych z danymi w Twojej organizacji.

Agenda Tygodnia Integracji Danych obejmuje:
➡ Codzienne webinary z ekspertami ds. integracji danych z Qlik i partnerami rynku CEE, sesja pytań i odpowiedzi: 11:00.
➡ Codzienne materiały na żądanie z teorią i praktyką Qlik Talend, przypadki klientów: 10:00.

Webinary będą skupiać się na kluczowych scenariuszach integracji danych:
✔ Najlepsze praktyki w typowych scenariuszach integracji danych
✔ Zarządzanie konsolidacją danych w heterogenicznym środowisku
✔ Profilowanie danych i poprawa jakości danych (na podstawie doświadczeń Ministerstwa Edukacji Republiki Słowackiej)
✔ Modernizacja magazynu danych z Qlik Talend: przegląd
✔ Wykorzystanie mocy danych w AI

W trakcie Tygodnia podzielimy się również:
✔ Przypadkami użycia integracji danych Qlik Talend w Carrefour Romania, Domino’s Pizza, Beneva, HARMAN i Air France
✔ Prostymi zadaniami praktycznymi na Qlik Talend Cloud, dzięki którym będziesz mógł samodzielnie pracować z naszymi narzędziami do integracji danych

Nie przegap Tygodnia Integracji Danych Qlik. Zarejestruj się już dziś i dołącz do społeczności ekspertów i entuzjastów danych. Odkryj, jak integracja danych może przekształcić Twoją organizację i otworzyć nowe możliwości dla Twojej kariery.

Do zobaczenia online!