Sprawdź jak działa Business Intelligence!

Nie wiesz, czy na obecnym etapie rozwoju Twojej  firmy  potrzebny jest system Business Intelligence?

Przekonaj się   korzystając z naszego self-audytu, dzięki któremu automatycznie  ocenimy Twoje potrzeby, a Ty otrzymasz wnioski na podstawie udzielonych odpowiedzi. Następnie po rejestracji prześlemy Ci  90 dniowy  dostęp do pełnej wersji systemu Qlik Desktop, abyś mógł na własnych danych przetestować jak oprogramowanie Business Intelligence może pomóc w prowadzeniu firmy

Skorzystaj z self-audytu

Jeśli dokonałeś już self-audytu i pozostawiłeś nam swój adres mailowy – prześlemy Ci na niego  spersonalizowany link umożliwiający pobranie pełnej wersji Qlik Desktop. Będziesz mógł z niej korzystać przez 90 dni i ocenić na podstawie analiz własnych danych jak oprogramowanie Business Intelligence może pomóc w prowadzeniu Twojej firmy.

Zobacz jak działa przykładowa aplikacja:

Digital Consumer Analytics -Sieć obuwnicza

 Aplikacja zawiera dane klientów odwiedzających stronę sklepu internetowego. Dzięki analizie ich aktywności pozwala zrozumieć jak poruszają się po stronie sklepu oceniając ofertę, oraz sprawdzić zawartość koszyków, z których zakupu zrezygnowano. 

Możesz sprawdzić, która kampania, w jakich mediach spowodowała ruch na stronie sklepu oraz jaka jest zależność pomiędzy ilością odwiedzin a wartością zakupów czy z jakich urządzeń korzystają odwiedzający sklep.

Skorzystaj z tej instrukcji, aby sprawdzić, jak posługiwać się Qlikiem.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej , lub masz pytania, które pojawiły się w trakcie użytkowania oprogramowania – skorzystaj z wtyczki Calendly na dole strony i umów się na bezpłatne konsultacje.